hvr5f16

Anni در دستگاه سری HVR خود از پردازنده های پر قدرت شرکت Hisilicon استفاده کرده است.این دستگاه دارای 8 کانال IP و 8 کانال 960H می باشد. البته می توانید دستگاه را بر روی حالتی تنظیم نمایید تا 16 کانال آن IP شود تا بتوان به تمامی کانال های آن دوربین دیجیتال وصل کرد.در پشت و جلوی دستگاه پورتهای HDMI و VGA و USB و شبکه و سریال تعبیه شده است.

hvr5f32

Anni در دستگاه سری HVR خود از پردازنده های پر قدرت شرکت Hisilicon استفاده کرده است.این دستگاه دارای 16 کانال IP و 16 کانال 960H می باشد. البته می توانید دستگاه را بر روی حالتی تنظیم نمایید تا 32 کانال آن IP شود تا بتوان به تمامی کانال های آن دوربین دیجیتال وصل کرد.در پشت و جلوی دستگاه پورتهای HDMI و VGA و USB و شبکه و سریال تعبیه شده است.

camer-ipqs300

دوربین مداربسته تحت شبکه لانگزه مدل IPQS300 با با بدنه ی مستحکم و ضد ضربه در دو نوع POE و بدون POE تولید و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات حفاظتی به فروش می رسد. این دوربین مداربسته از نوع دام می باشد و دارای رزولوشن تصویر 3 مگاپیکسل بوده و از سنسور SONY در سایز 1/2.8 اینچ برخوردار می باشد.

camera-ip24s200

دوربین مداربسته تحت شبکه لانگزه مدل IP24S200 با با بدنه ی مستحکم و ضد ضربه در دو نوع POE و بدون POE تولید و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات حفاظتی به فروش می رسد. مدل POE آن دارای میکروفن داخلی بوده که امکان ضبط صدای محیط را فراهم می سازد.

دوربین مداربسته تحت شبکه لانگزه مدل IP60S200 با با بدنه ی مستحکم و ضد ضربه در دو نوع POE و بدون POE تولید و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات حفاظتی به فروش می رسد. این دوربین مداربسته از نوع بولت می باشد و دارای رزولوشن تصویر 2 مگاپیکسل بوده و از سنسور SONY در سایز 1/2.9 اینچ برخوردار می باشد.

camera-qc200

دوربین QC200 محصولی از شرکت Longse است که در گروه دوربین‌های 4in1 قرار می‌گیرد.QC200 با دارا بودن چهار تکنولوژی آنالوگ، یعنی AHD/TVI/CVI/CVBS این امکان را به نصاب می دهد تا بتواند بر روی هر دستگاه آنالوگ نصب و تصور آن را بگیرد.

camera-c200

دوربین C200 محصولی از شرکت Longse است که در گروه دوربین‌های 4in1 قرار می‌گیرد.C200 با دارا بودن چهار تکنولوژی آنالوگ، یعنی AHD/TVI/CVI/CVBS این امکان را به نصاب می دهد تا بتواند بر روی هر دستگاه آنالوگ نصب و تصور آن را بگیرد.